Вірш-побажання для Міли
Купила Мар’янці журнал «Пізнайко», дуже мені його рекомендували. І справді, вірші в ньому дуже гарні. Певно, цей змусить декого плакати…
«Диво-татусь»
Як весняне сонечко,
Усміхалась донечка.
В оченятах сяяли
щастя промінці.
Тішилася донечка,
що її долонечка,
крихітна долонечка,
в татовій руці.
Щебетала донечка
про жучка та сонечко.
З татком не боялася
навіть павука.
Бо у світі цілому
малюку несмілому
так спокійно й затишно
в тата на руках.
І радів за донечку
місяць у віконечку,
на краєчок ліжечка
стиха він присів.
Побажав маляточкам -
хлопчикам й дівчаточкам -
мати добрих, лагідних
диво-татусів.
Леся Вознюк (Авторський блог: http://lesia.vozniuk.com)
4 Комментарии
Март 30th, 2011 at 15:33
Ось якби ще й посилання на мій авторський блог
_http://lesia.vozniuk.com
звідки і взятий цей вірш, поставили, було б дуже добре і правильно.
З повагою, Леся Вознюк
Март 31st, 2011 at 13:19
Прошу вибачення, але й гадки не мала про Ваш авторський блог. Вірш набрано вручну з журнала «Пізнайко» — так сподобався, що, бачте, не полінувалась. )
Дуже приємно познайомитись з автором такого чудового твору!
Апрель 3rd, 2011 at 08:27
чекаємо на диво)
цьомки вам!!!
Апрель 5th, 2011 at 08:56
Дякую, що правила Інтернет-коректності для Вас є нормою. Заглядайте в гості на мій авторський блог. Сподіваюся, що Ви знайдете для себе ще чимало цікавого.
З повагою, Леся Вознюк