24th
Июль
2009
Згадала віршика з дитинства :)
Размещено в разделе 5 Мой дневник |
Я без діла не сиджу
Доки мама пиріжки
Ліпить без упинку,
Я без діла не сиджу -
Пробую начинку.
З?їла меду зо три ложки,
Ще й варені з?їла трошки.
Ложку маку скуштувала,
Жменьку ягід в рот поклала…
Вже й готові пиріжки,
Їсти б доки свіжі,
Та втомилася я так,
Що вже не до їжі!
А. Костєцький.
PS Записувала по пам?яті, тож можливі невеликі огріхи.
Эта запись была написана в
Пятница, Июль 24th, 2009 в 21:44 и размещена в категорию 5 Мой дневник.
Вы можете следить за комментариями к этой записи через RSS 2.0 ленту.
Вы можете оставить отзыв или сделать trackback-ссылку с вашего сайта.